zespół muzyczny nowogard zachodniopomorskie
zespół muzyczny nowogard zachodniopomorskie szczecin goleniów

Pokrótce

  Przeważnie zespół zaszczyca swoją obecnością - Festyny,Imprezy weselne,Imprezy okolicznościowe oraz firmowe, bankiety,Studniówki.Nawet potrafi zagrać na ognisku w trakcie grilowania. Atutem zespołu jest Profesjonalny sprzęt, który pozwala wykonywać super oprawę muzyczną. Posiada własne nagłośnienie,oświetlenia sceny jak i parkietu tanecznego dla uczestników imprezy. W większości gra i radzi na imprezach plenerowych na wolnym powietrzu.

Szczegóły

  Czas trwania jednego bloku prezentacji muzyki wynosi ok. 1 godziny oraz 10 minut przerwy To że jesteśmy jednym z lepszych profesjonalnych zespołów oraz najtańszym zespołem na Pomorzu zachodnim. Współpracujemy ze Sceną Ludową w Warszawie jak i z innymi poważnymi zespołami Wśród licznej grupy zespołów polskiej muzyki tanecznej Zespół "Thesaurus" ma jednak "swój styl". Dzięki wierności tradycji muzyki lekkiej łatwej i przyjemnej, zespół od początku istnienia może poszczycić się liczną grupą fanów oraz dużą ilością granych imprez gdyż preferujemy muzykę wiecznie młodą Disco polo Zespół zadebiutował w 1990 roku na przeglądach zespołów artystycznych i od tamtego czasu zawsze był na topie a jego własne kompozycje znalazły wielu słuchaczy.

Styl

  Aranżacje do utworów własnych to "robota" doświadczonego w tej branży fachowca m.in. Ryszarda Ścibora Piosenki zespołu utrzymane są w stylistyce dyskotekowo-tanecznej i pomimo ograniczonej promocji medialnej znane są dużej ilości słuchaczy w kraju i za granicą. Oferujemy: Muzykę dla każdego Wysokiej klasy oświetlenie i nagłośnienie Profesjonalne prowadzenie imprez weselnych, karnawałowych, Firmowych, plenerowych, studniówkowych dla dzieci i innych Dla uczestników, którzy lubią śpiewać - konkursy karaoke oraz Wesołe i kulturalne zabawy w trakcie imprezy.

Dane właściciela

Zespół muzyczny
72-200 Nowogard
Ul. 700 lecia 25/7
NIP: 856-127-xx-xx
REGON: 8112-xxx-xx
Watral Andrzej
Phone: 799020418
Fax: 91 39 25122
E-mail: watral@wp.eu

Miejsce w rankingu stron

 • page rank
 • Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
 • Display Pagerank
 • stat4u